Tags

, , , , , , ,

Pakiet TRON – inwestowanie w kryptowaluty dla początkujących

Ostatnio na polskim rynku pojawiła się pierwsza pozycja przygotowana z myślą o osobie początkującej, chcącej dopiero rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty. Do tej pory inwestowanie w kryptowaluty dla początkujących wymagało posiłkowania się albo darmowymi materiałami znalezionymi w sieci, albo wykupienia odpowiedniego kursu jeszcze przed zakupem wybranej waluty. Pakiet Edukacyjny TRON ma łączyć edukację z zakupem już gotowego aktywa. Czym więc w ogóle jest pakiet edukacyjny TRON?

Zestaw materiałów edukacyjnych

Nade wszystko oferowany produkt zawiera wysokiej jakości materiały edukacyjne, webinary oraz kursy przygotowujące do inwestowania w kryptowaluty. Wszystko to dopasowane jest do poziomu wiedzy osoby początkującej, która nigdy wcześniej nie inwestowała w kryptowalutę. Prezentowana jest wiedza zarówno o tym, czym są kryptowaluty, jak je zdobyć, jak kopać itd., jak i informacje ściśle związane z inwestowaniem – analizy trendów czy sytuacji ekonomicznej.

Osoba początkująca zyska więc kompleksowy zbiór przygotowujący do pierwszej inwestycji. Co jednak ważne, twórcy pakietu skupiają się głównie na jednej, wybranej kryptowalucie – TRON-ie. To właśnie jednostki tej waluty dodawane są w pakiecie do całego kursu.

Czym jest TRON?

Tron to stworzona przez Justina Suna kryptowaluta, będąca jedną z najlepiej zapowiadających się altcoinów końcówki 2018 roku. Nie bez powodu została wybrana jako składowa pakietu – w tej chwili TRON wydaje się być dobrą, w miarę bezpieczną inwestycją dla początkujących, mogącą przynieść wiele zysków w przeciągu następnych miesięcy.

Jak pozyskać TRON w ramach pakietu?

Jednostki kryptowaluty TRON dodawane są do każdego zakupionego pakietu. Przechowuje się je na specjalnych portfelach zewnętrznych. Nabywca otrzyma pocztą wraz z materiałami edukacyjnymi specjalny kod TRON, zawierający login i hasło do swojego portfela. Aby przelać środki z portfela, należy skontaktować się z pośrednikiem telefonicznie, podając mu hasło. Kryptowaluta zgromadzona na koncie zostanie za darmo przelana lub spieniężona.

Czy „Pakiet Edukacyjny TRON” jest korzystny?

Z pewnością tego typu rozwiązanie jest bardzo korzystne dla osób początkujących, dla których będzie to pierwsza inwestycja. Połączenie materiałów edukacyjnych z jednostkami kryptowaluty jest zabiegiem bardzo ciekawym i może skusić osoby, które inaczej nie byłyby pewne, zakupu jakiegoś altcoina mają dokonać.

Dodatkowo, zgromadzenie środków na osobnym koncie ułatwia sytuację nabywcy, nie ponosi on bowiem kosztów prawnych ani ryzyka wykradzenia kryptowaluty przez hakerów, co niestety zdarza się dość często w przypadku inwestycji na kryptogiełdach.

Dla kogo przeznaczony jest ten pakiet?

Pakiet TRON jest zdecydowanie opcją dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie inwestowały w kryptowaluty lub inne aktywo. Oferowane materiały szkoleniowe są łatwo przyswajalne i zawierają wiedzę podstawową, przydatną dla każdego inwestora. Przechowywanie jednostek TRON-u na specjalnych kontach z kolei zmniejsza ryzyko inwestycyjne, co również może skusić początkujących inwestorów.

Pakiet TRON – zalety i wady

Zalety:

  • zawiera wiele ciekawych, obszernych materiałów dla inwestorów;
  • dobrze omawia zagadnienia związane z kryptowalutami, zwłaszcza altcoinami;
  • jest stosunkowo niedrogi;
  • zapewnia bezpieczeństwo inwestycji oraz uregulowaną sytuację prawną aktywa;
  • zmniejsza ryzyko straty coinów na rzecz hakerów;
  • jest nieskomplikowany, nie wymaga specjalistycznej wiedzy na starcie.

Wady:

  • głównie przeznaczony dla początkujących, bardziej zaawansowani inwestorzy nie będą usatysfakcjonowani materiałami;
  • raczej nie dla zwolenników handlu coinami jedynie w ramach giełdy;
  • zawiera jedynie jednostki TRON, co może nie satysfakcjonować przeciwników tej kryptowaluty.

Podsumowując – Pakiet Edukacyjny TRON z pewnością jest produktem, który znajdzie swoją niszę, głównie wśród nowych inwestorów. Oferuje sporo jednostek kryptowaluty oraz materiały edukacyjne za niewygórowaną cenę. Może też się przyczynić do popularyzacji TRON-u w Polsce – nadal w końcu jest u nas tylko ciekawostką. Warto śledzić ten projekt – możliwe, że kiedyś wejdą na rynek pakiety dla bardziej zaawansowanych inwestorów.

Kryptowaluta TRON