Tags

, , , , , , , , , ,

Dowiedz się czym jest Pakiet Edukacyjny Ripple

Jakiś czas temu na ramach bloga opublikowaliśmy nasz pierwszy artykuł sponsorowany informujący o jednym z pakietów edukacyjnych. Niedawno przeglądając rynek kryptowalut odkryliśmy podobny zestaw łączący edukację z darmową kryptowalutą. W związku z tym przedstawiamy Pakiet Edukacyjny Ripple, za pomocą którego można nabyć wiedzę o starszym bracie Bitcoina, czyli kryptowalucie Ripple.

Dla kogo przeznaczony jest Pakiet Edukacyjny Ripple?

Pakiet dedykowany jest osobom początkującym, zainteresowanym rozwojem umiejętności inwestorskich, kryptowalutami – nade wszystkim Ripple – oraz zarządzaniem oszczędnościami. Sam pakiet składa się z materiałów szkoleniowych różnego typu, prezentowanych w formie webinarów, szkoleń online, e-booków czy prelekcji. Zestaw omawia naprawdę szeroki zakres tematów, skupiając się jednak głównie na kryptowalucie Ripple.

Co to znaczy, że w zestawie znajduje się darmowa kryptowaluta Ripple?

Nabywca Pakietu Ripple otrzyma razem z nim tzw. Kartę Ripple, zawierającą Kod Ripple. Karta zostanie przesłana pocztą w specjalnie zabezpieczonej kopercie, którą odebranie będzie możliwe jedynie przez adresata, za okazaniem dowodu osobistego. Kod na Karcie Ripple zawiera login oraz hasło do rachunku, na którym będą przechowywane jednostki kryptowaluty.

Aby wypłacić zgromadzone środki, nabywca Pakietu musi podać login oraz hasło pośrednikowi. Kontakt dołączony będzie do materiałów edukacyjnych. Kryptowalutą można więc zarządzać w trybie offline, bez konieczności podawania loginu i hasła w internecie, co zwiększa bezpieczeństwo danych.

Czym jest Ripple?

Ripple to sieć rozliczeń w czasie rzeczywistym, umożliwiająca niemalże darmowe, bezpieczne oraz natychmiastowe transakcje finansowe. System używa w tym celu specjalnie zaprojektowanej kryptowaluty Ripple (XPR). W roku 2018 Ripple było kryptowalutą o drugiej pod względem globalnej kapitalizacji pozycji na rynku – przebijał ją pod tym względem jedynie Bitcoina.

Czy Pakiet Edukacyjny Ripple to korzystna oferta dla początkujących?

Sposób prezentacji treści edukacyjnych i ich zakres pozwala nam z czystym sumieniem polecić ten pakiet początkującym inwestorom. Darmowa jednostki kryptowaluty Ripple i ciekawe szkolenia sprawiają, że jest to pozycja wyjątkowo korzystna dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z inwestycjami w kryptowaluty.

Pakiet edukacyjny Ripple – zalety i wady:

  • darmowa kryptowaluta;
  • dobre zabezpieczenia przed kradzieżą dodawanych do zestawy jednostek kryptowaluty Ripple;
  • pakiet przyjazny początkującym;
  • różnorodne materiały edukacyjne;
  • niedrogi w stosunku do jakości otrzymywanych materiałów.
  • raczej nie zainteresuje zaawansowanych inwestorów;
  • nie dla zwolenników trzymania kryptowaluty jedynie na rachunku giełdowym;
  • jedynie dla osób zainteresowanych kryptowalutą Ripple.

Podsumowując, Pakiet Ripple to solidna opcja dla tych, którzy pragną poznać podstawy związane z inwestowaniem w kryptowaluty, zwłaszcza Ripple. Wielu z pewnością zachęci dodawana do pakietu kryptowaluta Ripple, stanowiąca wyróżnik tego zestawu edukacyjnego. Pamiętać należy jednak, że Pakiet Edukacyjny Ripple przeznaczony jest raczej dla początkujących, a jego zadaniem jest klarowne wprowadzenie w inwestowanie. Na tym polu jednak sprawdza się bardzo dobrze, oferując przejrzyste, różnorodne materiały, można więc mu wybaczyć brak treści skierowanych do profesjonalistów.

 

pakiet edukacyjny ripple

pakiet edukacyjny ripple