Tags

, , ,

Poznaj 10 powodów dla których warto skorzystać z The Best Vouchers

Vouchery to popularny, chociaż niedoceniany sposób na optymalizację wydatków zarówno przedsiębiorstwa, jak i gospodarstwa domowego. Prywatnie korzysta z nich niewiele osób, często jednak kupuje się je jako prezent. Jakie są zalety kupowania voucherów dla firmy, rodziny, jako podarunek?

  1. Możesz zwiększyć zaufanie u klienta. Zarówno oferując voucher na swoje usługi, jak i wykupując vouchery dodawane jako gratis do dużych zamówień, budujesz lojalność stałych klientów. Dobrą zasadą jest, aby do naprawdę dużych zamówień dodać niewielki prezent o wartości kilkunastu, kilkudziesięciu złotych. Dołączenie vouchera daje lepszy efekt niż załączenie zniżki do wykorzystania – nawet jeśli finalnie klient zaoszczędzi tyle samo, voucher wydaje się przedstawiać większą wartość.
  2. Wiesz, co dołączyć pracownikom do premii. Tradycje różnych wigilii firmowych czy dodatkowego prezentu “na święta” trzymają się mocno. Często jednak są to prezenty nietrafione, skupowane z zalegających w magazynach produktów. Voucher przy większych zamówieniach jest tani, a jednocześnie – nie pozostawia pracownika z poczuciem, że w imię tradycji zatkano mu ręce bublem.
  3. Możesz dołączyć go do rozpatrzonych reklamacji. Chociaż nikt nie daje dużych prezentów przy wymianie towaru za sto złotych, już przy kilku tysiącach w dobrym tonie jest dorzucić voucher. Najlepiej na asortyment własnego przedsiębiorstwa, aby optymalizować bilans zysków i strat.
  4. To rozsądny prezent dla osoby, z którą łączą Cię zawodowe stosunki. Strony takie jak TheBestVouchers oferują wiele produktów, które mogą spodobać się dużemu kontrahentowi, którego nie znasz osobiście na tyle, aby dobrać odpowiedni prezent na zakończenie projektu. Warto wspomnieć, że w przypadku interesów prowadzonych za granicą, w wielu krajach tradycja obdarowywania wspólników biznesowych jest głęboko zakorzeniona i brak upominku może być odebrany jako afront.
  5. Vouchery nie sprawiają problemów z magazynowaniem. Większość upominków, czy to dla pracowników, gości czy kontrahentów, zajmuje wiele miejsca. W przypadku wybrania się w delegacje zagraniczne, dochodzi jeszcze transport samolotem i nadprogramowy bagaż. Voucher bez problemu można przenieść w ozdobnej kopercie, nie zabiera zbędnej przestrzeni, mniejsze jest też prawdopodobieństwo kradzieży voucherów.
  6. Vouchery pozwalają w elegancki sposób prezentować usługi. Sama czynność przekazywania prezentu jest głęboko zakorzeniona w naszej kulturze. Wykupując usługę, nie mamy zazwyczaj fizycznego prezentu do przekazania, co zazwyczaj wydaje się niezręczne i nietaktowne. Voucher na usługi pozwala zaradzić temu problemowi. Warto dodać, że usługi, także premium, stanowią największy sektor, w jakim operują vouchery.

W ramach podsumowania – warto rozejrzeć się za dobrym projektantem, jeśli mamy w planach wypuszczenie voucherów własnej firmy. Projekt powinien być możliwie elegancki, minimalistyczny i zgodny z identyfikacją wizualną marki. Natomiast kupując vouchery dla firmy, pracowników czy kontrahentów, dobrze jest zaopatrywać się w nie na sprawdzonych serwisach, takich jak np. The Best Vouchers.